Yasin Gurme

YASİN GURME ZEYTİNYAĞI SIZMA (2 lt)

Ürün Kodu : 466

1,199.00 TL

Yere düşmeden erken hasat döneminde toplanan doğal yeşil zeytinlerin çekirdeği çıkartılıp etki kısımlarının aynı gün sıkılarak, hiçbir kimyasal işlem görmeden ambalajlanmasıyla elde edilen zeytinyağlarımız ERKEN HASAT EKSTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI’dır.
•  En iyi zeytinyağı ürünlerinin asit oranları %0,1 ile %1 arası asit oranına sahip ürünlerdir. Asit oranı %2’den az olan zeytinyağları, ‘natürel birinci’ olarak adlandırılır. Asit oranı %0,8’e kadar olan zeytinyağları, ‘sızma’ olarak adlandırılmaktadır. Ürünlerimiz birinci Kalite %0,8 Asitlik oranının altında Ekstra Sızma Zeytinyağıdır.
• Extra Sızma Zeytinyağlarımızın asit değeri %0,2 ile %0,8 arasındadır.
• Tamamen natüreldir. 0°C- 6°C’de donar. Oda sıcaklığına geldiğinde normal haline döner. Donması kalitesini etkilemez.
• Zeytinyağlarımızı özellikle salatalarınızda, zeytinyağlı yemeklerinizde ve sıvı yağ içeren her türlü yemek, pasta böreklerinizde kullanabilirsiniz.
• Kendine has özel aromasıyla damaklarınızda unutulmayacak bir lezzet bırakacaktır. Sağlığınız için sızma zeytinyağı tercih ediniz.
• Tenekelere dolumu yapılmış zeytinyağlarımızı açıldıktan sonra ağzı kapalı bir şekilde güneş ışığından koruyunuz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

% 100 Doğal 

Koruyucu Kimyasal Yok 

Kanola Yağı Yok 

Bitkisel Yağlar Yok 

Tağşiş Yok 

Aroma Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı