Gizlilik ve Kullanım Şartları

GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

Müşterilerimizin www.yasingurme.com.tr adresindeki internet sitemize  vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik Kullanım Koşulları benimsenmiştir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir

 • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. (“Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.”) sorumlu değildir. Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.'nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş 'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

 • Bu internet sitesi Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. markası ve diğer markalar, www.yasingurme.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

 • İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş. hesabının gerek Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.'yi gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.'nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş., kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş.'nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

 

 • Müşteriye ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş  tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri Müşteriye onayı sonrasında gönderilebilir.

 

 • Müşteri tarafından iş bu sözleşmede  belirtilen  bilgiler ile  ödeme yapmak amacı ile Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş ye bildirdiği bilgiler Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. 

 

 • Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş  bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Yasin Et Süt ve Gıda San. Tic. A.Ş  kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

 

 • Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

 

 • Ek bilgi almak istediğiniz konularda  0 850 242 00 20 numaralı  telefonumuzdan veya info@yasingurme.com.tr e-posta adresinden YASİN ET SÜT VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.‘nden bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı