Yasin Gurme

YASİN GURME SUCUK ÇEREZ (335 gr)

Ürün Kodu : 415

515.00 TL

Doğal dana bağırsağı içerisine doldurulmuş,  57 günlük doğal fermantasyon işleminden geçerek kurutulan, %100 dana eti ve %100 dana yağı kullanılarak üretilen, sadece Taşköprü sarımsağı, Maraş kırmızıbiberi, Nevşehir ve Sivrihisar kimyonu ile beraber kaya tuzu kullanılarak kıvamında baharatlanan, paketlenme aşamasında ürün üzerindeki bağırsak soyularak yenmeye hazır edilen  sucuklarımız, %40’ın altında yağlılık oranı ile 62 yıldır doğal ve enfes lezzeti ile sofralarınızda.

Yasin Gurme sucuk ürünlerinin tamamı  fermente edilerek üretilir. Ürünlerin hiçbirinde koruyucu, renklendirici ve kimyasal madde bulunmaz, ısıl işlem uygulanmaz. İnsan sağlığını tehdit eden yağ tutucu, su tutucu ve dolgu malzemesi olarak kullanılan kemik tozu gibi maddeler kullanılmaz.  Üretime kırpıntı et, plastik bağırsak, atık yağ, kanola yağı, palm yağı asla giremez. Ürünler tamamen doğal, sağlıklı ve helal üretimdir.  

 

% 100 Doğal Su Tutucu Yok Kemik Tozu Yok Kırpıntı Et YokKoruyucu Kimyasal Yok Bezelye Lifi Yok Havuç Lifi YokPlastik Bağırsak Yok Atık Yağ Yok Kanola Yağı Yok Palm Yağı YokRenklendirici Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı