Yasin Gurme

YASİN GURME DANA YAĞSIZ (500 gr)

Ürün Kodu : 455

399.00 TL

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etleri gerekli tüm denetim raporları, kalite, hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra usta kasaplarımız tarafından parçalanarak değerli etlerine ayrılır. 
Dananın but kısmının rostoluk yağsız bölümlerinden hazırlanan yağsız kıyma, her türlü yemeklerinize kullanabileceğiniz özel bir kıyma çeşididir. Yağ oranı az olmasına rağmen yüksek proteine sahip olması nedeniyle, diyet yapanların ve sporcuların en çok tercih ettiği kıyma türlerindendir. Çocuklarınızın yemeklerinde tercih edebileceğiniz gibi herkesin damak tadına uymaktadır.  Ürünümüz usta kasaplarımız tarafından taze olarak çekilir 
100g Yağsız Dana Kıyma ortalama 121 kalori içermektedir. Bu değerle günlük kalori ihtiyacınızın %6 oranına karşılık bölümünü elde edebilirsiniz.
Kaliteli protein olarak 100g Yağsız Dana Kıyma ortalama 21.98 gr protein içermektedir.
Yağ değerlerine baktığımızda 100g Yağsız Dana Kıyma ortalama 3 gr yağ içermektedir.
Saklama Koşulları: 0°C ile +4°C‘de 24 saat. -18°C de  Vakumlu ambalajlarda 9 ay saklanır..
Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir. 
• H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.
.Renklendirici Yok Tağşiş Yok Enjekte Su Yok Enjekte Jel Yok Diğer Hayvan Eti Yok Dana Yağı Dışında Yok Et Görünümlü Jel Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı