Yasin Gurme

YASİN GURME DANA YEMEKLİK (500 gr)

Ürün Kodu : 457

369.00 TL

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etleri gerekli tüm denetim raporları, kalite, hijyen kontrolleri yapıldıktan sonra usta kasaplarımız tarafından parçalanarak değerli etlerine ayrılır. Dana etinden hazırlanan az yağlı kıyma,  akla gelebilecek onlarca farklı yemek için kullanılabilir. Lezzetli bir makarna pişirmek veya güzel bir börek hazırlamak için az yağlı dana kıyma ürünü kullanılabilir. Yağ oranının az olması sayesinde de yemeklerde herkesin damak tadına uygun bir sonuç elde edilebilir.
100g Az Yağlı Dana Kıyma ortalama 176 kalori içermektedir. Bu değerle günlük kalori ihtiyacınızın %9 oranına karşılık bölümünü elde edebilirsiniz.
Kaliteli protein olarak 100g Az Yağlı Dana Kıyma ortalama 20 gr protein içermektedir.
Yağ değerlerine baktığımızda 100g Az Yağlı Dana Kıyma ortalama 10 gr yağ içermektedir.
SAKLAMA KOŞULLARI: 0°C ile +4°C‘de 24 saat. -18°C de  Vakumlu ambalajlarda 9 ay saklanır.

Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliği’ne uygun olarak üretilmiştir. 
• H.A.C.C.P, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

Renklendirici Yok Tağşiş Yok Enjekte Su Yok Enjekte Jel Yok Diğer Hayvan Eti Yok Dana Yağı Dışında Yok Et Görünümlü Jel Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı