Yasin Gurme

YASİN GURME ŞARKÜTERİ BURGER KÖFTE (300 gr)

Ürün Kodu : 386

264.00 TL

Yerli Besi dana etleri,Eskişehir’deki fabrikamızda, parçaladıktan sonra kıyma haline getirilerek,   yöresinden temin ettiğimiz en kaliteli ve doğal baharatlar, pastırma kırığı ve hardal ile lezzetlendirildikten sonra buz ile şekillendirilir.60 yılı aşkın tecrübemizle, özel formülümüze sevgimizi de katarak,Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Güvencesiyle, Yasin Şarküteri Burger Köfte üretiyoruz. Eskişehir’in Meşhuru Yarım asırlık YASİN Markasıyla, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine ve beğenisine sunuyoruz.

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etlerini usta kasaplarımızın hünerli elleriyle işliyor, Kemik, kıkırdak ve sinirlerinden ayırıyoruz.  Bekletmeden ayıklanan etlerimizi kıyma makinesinden geçirdikten sonra her birini kendi yöresinden,  özellikle sezonunda, TAZE HASAT, 1. SINIF KALİTEDE temin ettiğimiz doğal baharatlarla, diğer burger köftelerimizden farklı olarak Hardal ve hiçbir katkı maddesi içermeden ürettiğimiz Yasin Pastırma Kırığı da ilave ederek lezzetlendiriyoruz.
60 yılı aşkın tecrübemizle, sezonunda hasat edilen taze baharatları kendimize has, özel formülümüzle aynı heyecan ve sevgimizi de katarak harmanlıyor, Koruyucu, katkı maddesi içermeden enfes lezzette  çocuklarınızın da vazgeçemeyeceği Yasin Şarküteri burger köfte üretiyoruz. Tüm doğallığı katkısız oluşu ve lezzeti ile gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz Yasin Şarküteri burger köftelerin bağımlısı olacaksınız. Pikniklerde mangallık ürün olarak tercih edeceğiniz ürünlerin başında gelecek.
• Ambalajda 2 adet burger köfte bulunmaktadır. 
• Etin kendi yağı haricinde yağ takviyesi KULLANMIYORUZ.
• Dana eti ayıklanırken çıkan Kemik, sinir veya kas dokusu gibi normal şartlarda tüketilmeyen kısımlar atık olarak ayrılmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde kesinlikle KULLANILMAMAKTADIR. 
• Yağ ve su tutucu maddeler KULLANMIYORUZ.
• Herhangi bir kimsayal ve koruyucu KULLANMIYORUZ. 
• Hayvanın sakatatları fabrikamıza dahi getirilmemekte et ürünlerimize asla karışmamaktadır. 
• Eskişehir’de 60 yılı aşkındır butik üretim yapmaktayız. Seri üretimimiz yoktur. Ürünlerimiz stoklarda uzun süre beklemez. Günlük üretilir.
• Ürünlerimizde Galeta Unu yoktur.
• Alerjen uyarısı: Eser miktarda gluten içerir.
• HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.
• Raf Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 1 haftadır. Ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerimiz 0 ile +4 derece arasında muhafaza edilmelidir.

 

Su Tutucu Yok Kırpıntı Et Yok Koruyucu Kimyasal Yok Atık Yağ Yok Renklendirici Yok Yağ Tutucu Yok Diğer Hayvan Eti Yok İade Ürün Eti Yok Çin Tuzu Ekmek ve Galeta Unu Yok Soya Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı