Yasin Gurme

YASİN GURME PASTIRMA ÇEMENSİZ (120 gr)

Ürün Kodu : 393

259.00 TL

Osmanlı’dan gelen pastırma kültürünü, yarım asır’ı aşkın süreden beri Yasin Markası ve Eskişehir’in Meşhur Pastırmacısı unvanıyla devam ettiriyoruz. 
Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etlerinin en değerli bölümlerini pastırma ustalarımızın hünerli elleriyle ayırıp, doğal ortamda kurutarak, yöresinden getirdiğimiz 1.Kalite baharatıyla çemenleyip dinlendiriyoruz. Çemeni sıyırarak dilimleme makinemizde isteğe göre elde kesilerek Yasin dilimli çemensiz pastırmalarımızı üretiyoruz.Pastırma işi ustalık işi. Uzun ve zahmetli bir üretim süreci. Bu süreç sonunda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine ve beğenisine sunuyoruz. Yarım asırdan fazla bir zamanda elde edilen tecrübe ile pastırma çeşitlerimizde geçmişten gelen doğal lezzeti tatma imkânı bulacaksınız.
• Çemensiz Pastırmamız, üretmiş olduğumuz pastırmaların çemeninin sıyrılmasıyla elde edilmektedir. Çemen tercih etmeyen ancak pastırma tutkunu müşterilerimiz için vazgeçilmez bir üründür. 
• Pizza, paçanga böreği gibi hamur işlerine de çok yakışan bu geleneksel lezzet ile enfes ikramlıklar hazırlayabilirsiniz.

• SAKLAMA KOŞULU::0-4 °CDerecede muhafaza edilmelidir.
• HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.

 

Koruyucu Kimyasal Yok Renklendirici YokAroma Yok Marinasyon Yok Enjekte Su YokEnjekte Jel Yok Diğer Hayvan Eti Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı