Yasin Gurme

YASİN GURME KÖFTE SUCUK (500 gr)

Ürün Kodu : 385

399.00 TL

Fabrikamızda, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Burdur, Isparta meralarında beslenen ve İslami usullere göre kesimi yapılan, helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etlerini usta kasaplarımızın hünerli elleriyle işliyor, Kemik, kıkırdak ve sinirlerinden ayırıyoruz.  Bekletmeden ayıklanan etlerimizi kıyma makinesinden geçirdikten sonra her birini kendi yöresinden,  özellikle sezonunda, TAZE HASAT, 1. SINIF KALİTEDE temin ettiğimiz doğal baharatlarla lezzetlendiriyoruz. Sarımsağı TAŞKÖPRÜ’den, kırmızıbiberi KAHRAMANMARAŞ’tan, Kimyonu KAYSERİ ve SİVRİHİSAR’dan alıyoruz. Tuz olarak KAYA TUZU kullanıyoruz. 
60 yılı aşkın tecrübemizle, sezonunda hasat edilen taze baharatları kendimize has, özel formülümüzle aynı heyecan ve sevgimizi de katarak harmanlıyor, oluşan sucuk hamurunu şekillendirerek sucuk köftesi haline getiriyoruz. 
Enfes lezzetiyle damaklarda iz bırakan sucuk köftemiz sofralarınızın vazgeçilmezi olacak. Ayrıca mangal keyfi yaparken başta tercih edeceğiniz ürünlerden birisi olacak.
• Etin kendi yağı haricinde yağ takviyesi KULLANMIYORUZ.
• Dana eti ayıklanırken çıkan Kemik, sinir gibi tüketilmeyen kısımlar atık olarak ayrılmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde kesinlikle KULLANILMAMAKTADIR. 
• Yağ ve su tutucu maddeler KULLANMIYORUZ.
• Herhangi bir kimsayal ve koruyucu KULLANMIYORUZ. 
• Hayvanın sakatatları fabrikamıza dahi getirilmemekte et ürünlerimize asla karışmamaktadır. 
• Eskişehir’de 60 yılı aşkındır butik üretim yapmaktayız. Seri üretimimiz yoktur. Ürünlerimiz stoklarda uzun süre beklemez. Günlük üretilir.
• Alerjen uyarısı: Eser miktarda gluten içerir.
• HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.
• Raf Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 1 hafta içerisinde tüketilmelidir. Ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerimiz 0 ile +4 derece arasında muhafaza edilmelidir.
 

Su Tutucu Yok Kırpıntı Et Yok Koruyucu Kimyasal Yok Atık Yağ Yok Renklendirici Yok Yağ Tutucu Yok Diğer Hayvan Eti Yok İade Ürün Eti Yok Çin Tuzu Ekmek ve Galeta Unu Yok Soya Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı