Yasin Gurme

YASİN GURME KAVURMA TENEKE DİLİMLİ (500 gr)

Ürün Kodu : 382

689.00 TL

Helal Sertifikasına sahip yerli besi dana etlerini usta kasaplarımızın hünerli elleriyle işliyor, Kemik, kıkırdak ve sinirlerinden ayırıyoruz.  Bekletmeden ayıklanan etlerimizi kıyma makinesinden geçirdikten sonra her birini kendi yöresinden,  özellikle sezonunda, TAZE HASAT, 1. SINIF KALİTEDE temin ettiğimiz doğal baharatlarla ve KAYA TUZU kullanarak en son teknoloji buharlı kazanlarımızda pişirerek gurme damaklarda lezzet dokunuşu bırakan doğal kavurmamızı elde ediyoruz. Tuzu kıvamında, tadı üzerindeki kavurmamızı blok halinde ve dilimli şekilde yemeklerde veya sade olarak tüketebilirsiniz.
Kavurmamızda hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Tamamen hayvansal yağlardan üretilmektedir. Kavurma kendi yağı ve tuzla pişirilmektedir.
• Dana eti ayıklanırken çıkan Kemik, sinir veya kas dokusu gibi normal şartlarda tüketilmeyen kısımlar atık olarak ayrılmaktadır. Ürünlerimizin içerisinde kesinlikle KULLANILMAMAKTADIR. 
• Yağ ve su tutucu maddeler KULLANMIYORUZ.
• Herhangi bir kimsayal ve koruyucu KULLANMIYORUZ. 
• Hayvanın sakatatları fabrikamıza dahi getirilmemekte et ürünlerimize asla karışmamaktadır.  
• Eskişehir’de 60 yılı aşkındır butik üretim yapmaktayız. Seri üretimimiz yoktur. Ürünlerimiz stoklarda uzun süre beklemez. Günlük üretilir.
• Türk Gıda Kodeksi Et, Hazırlanmış Et Karışımları ve Et Ürünleri Tebliğine uygun olarak üretilmiştir.
• HACCP, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve HELAL GIDA Sertifikaları mevcut olup her yıl yapılan denetimler sonrasında yenilenmektedir.
• Raf Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 9 aydır. Ambalajlama şekline ve muhafaza koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Ürünlerimiz 0 ile +4 derece arasında muhafaza edilmelidir.
 

Koruyucu Kimyasal Yok Renklendirici Yok Sinir YokDana Yağı Dışında Yok Yatık Hayvan Eti Yokİade Ürün Eti Yok Et Görünümlü Jel Yok

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Benzer Ürünler

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı